| jaka732 a întrebat:

stateam intins in pat si deodata mi s-a electrizat parul de pe mana, pur si simplu s-a ridicat fara nici-un motiv. Intrebarea mea: Este normal sa se intample asta, fara motiv? Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Da. Este normal! Se intampla datorita atmosferei incarcate sau te-ai gandit la ceva care te-a infiorat.

| Violleta2022 a răspuns:

Da, este normal daca tu te-ai incarcat electric cu ceva din imprejurimile patului, poate o patura de poliester, poate tricoul de pe tine, poate cersafurile au in compozitie poliester si bumbac, poate telefonul daca la-i avut in mana...