| sdefgzt a întrebat:

E cineva interesat de bijuterii handmade unicat?batting eyelashes

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand spui bijuterii, te referi numai la cele din metal, pietre etc si atat?
Eu sunt interesat de confectionarea bratarilor din piele, pandantivelor, brelocurilor etc din piele ( cu diferite accesorii metalice sau cu strasuri, pietre etc ) si vanzarea lor intr-un magazin online.
Pot face rost de orice tip de piele naturala si orice culoare posibila de cea mai buna calitate. Ma pricep si la webdesign, sa fac magazinul online.
Dar inca nu am gasit un furnizor pentru accesorii metalice, strasuri, pietre etc.

Poti sa dezvolti intrebarea de mai sus?

| MalleusMaleficarum a răspuns:

Depinde cum arată şi preţul, personal îmi plac lucrurile handmade.