| deejayoo a întrebat:

E ciudat daca combin sapca de rapper cu sacou negru? dau fundabig grin (fiind baiat)

Răspuns Câştigător
| VanillaCh0c0 a răspuns:

Nu, deloc chiar, ba chiar e in trend.
http://lookbook.nu/......Dr-Martens
Funda? :)

10 răspunsuri:
| varcolaccc a răspuns:

Nu neaparat.

| PisicutzaCenusie a răspuns:

Ar arata frumos.

| Skypee a răspuns:

Daca te duci la un eveniment stilat Da, dar daca te duci la o petrecere sau prin oras NU big grin

| Skypee a răspuns:

Deci du-te la petreceri asa sau oras, dar nu la ceva stilat.

| Lorodana a răspuns:

Cred ca da bine happy

| LoLiPoP101 a răspuns:

E putin ciudat laughing dar nou big grin

| ioanaAn a răspuns:

Nu, e chiar supeer combinatia.

| InsertName a răspuns:

E ciudat si foarte urat dupa parerea mea.E in trend dar e o mare prostie.

| FeraruAndreea a răspuns:

Nu foarte mult este ciudat daca de exemplu ai avea sapca cu sacou cu blugi si pantofi dinaceia eleganti dar poti sa asortezi o sapca de rapper cu un sacou dar trebuie ca sapca sa se potriveasca cu sacoul astfel iti trebuie o sapca neagra cu verde sau rosu sau albastru deschis sau alb altfel nu pentru ca vei arata ridicol! Funda?!

| BiancaBiaaaa a răspuns:

Mie mi-ar placea.
nu vad de ce ar fi ciudatlaughing e chiar dragut