| dancapitan a întrebat:

E corect ca o profesoara sa tunda un elev cu parul lung, cu forta?
http://www.ziare.com/......or-1070105

17 răspunsuri:
| Patricia a răspuns:

Dumnezeule ce oameni mai exista in lumea asta! Ce e atat de gresit? Daca baiatul vrea plete! Si un coleg a patit la fel dar el macar a fost tuns de un frizer:D Maica-sa l-a obligat din cauza dirigintei si a directoarei si acum e tuns cam asa: http://3.bp.blogspot.com/......G_3486.JPG

Asa era inainte:http://www.topcoafuri.ro/wp-content/gallery/tunsori-2010/tunsori201012.jpg

| LifTwist a răspuns:

Eu stiu ca este o tara libera si lumea face ce vrea, si spun la fel NU ESTE CORECT!

| SteauaNordului a răspuns:

Nu e deloc corect.
putea sa ii aplice si alte sanctiuni decat asta. eu as da-o afara si pe ea si pe complici i-as transfera disciplinar sau i-as lasa repetenti pentru purtare

| Angelsergiuboy a răspuns:

Normal ca nu se poate da in judecata pentru asa ceva

astept funda daca te-am ajutat

| deea17_7351 a răspuns:

NU categoric si eu am un coleg cu parul mai lung ca al acestui elev dar nu s`a ajuns la asa ceva.

| smashedblackfox a răspuns:

Normal ca nu. daca lui ii placea asa ce drept avea nebuna aia?

| diana_4229 a răspuns:

Nu e corecttt

| HubbaBubBa_1414 a răspuns:

Chestia e ca baiatul respectiv avea paduchi insa desigur ca presa na mai scris asta in ziar si pentru ca baiatul nu s-a tuns profesoara a luat atitudine mie una mi se pare corect decat sa luam toti paduchi...straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O dadeam cu capu de banca daca ma tundea fortat

| specialistul97 a răspuns:

Ciudat... ar trebui pedepsita

| iza03zu a răspuns:

Buna am vazut si eu stirea asta si nu mi se pare deloc corectstraight face
fiecare avem voie sa aratam cum vrem...si oricum acum profesori nu trebuie sa mai procedeze ca in anii trecuti sau ceva de genu... putea sa faca alceva sau sa-l dea afara din clasa existau alte modalitati!

| babaliba a răspuns:

NU e voie

| SweetyGirl_3142 a răspuns:

Nu e corect deloc.Eu cred ca profa trebuie concediata

| adelina_1998 a răspuns:

Nuu`, nu apartine de reguli... profesoara trebuia sa ii spuna elevului sa se tunda sau sa ii sune parinti dar in niciun caz sa -l tunda cu fortsa!

| Cătălina_9552 a răspuns:

Nu! Pana la urma parul nu are legatura cu educatia! (parerea mea)

| adialcs a răspuns:

Evident nu! aia trebuie data afara

| StefONE a răspuns:

Nu e deloc corect si eu am avut parul mare si m-a trimis diriga la tuns, a doua zi m-a trimis din nou pentru ca bretonul imi acoperea fruntea acum sunt aproape periutza si arat ca dracu