| MarcelinoPanivino00 a întrebat:

E de prost gust sa porti slip tanga la plaja?

Răspuns Câştigător
| panther2007 a răspuns:

Sa vedem un lucru,pentru tine ca baiat exista atractia vizuala, pentru ea ca fata exista posibilitatea unui bronz complet pe fese nu? Ei bine acum sa gandim si invers, daca ar exista o plaja numai cu fete obeze ar mai exista pentru tine atractia vizuala? As putea garanta ca nu. Daca pentru fete nu ar exista soarele ar putea sa isi mai bronzeze fesele? Cu siguranta nu! Deci cum am da-o si cum am scoate-o fie iese in avantajul nostru fie in dezavantajul nostru.
Totusi trebuie sa spun un lucru, nu sunt un adept al splip-ului tanga, insa unele doamne/domnisioare chiar ar trebui sa il poarte daca acesta le-ar scoate in evidenta.
Dar vorba romanului gusturile nu se discuta!

5 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Mie nu-mi plac persoanele care poarta astfel de slipi dar stii cum e, gusturile nu se discuta! Nu e de prost gust sau de bun gust, e o chestie de gust in general, fiecare cum ii place.

| anabahebak a răspuns:

Cam da dupa parerea mea...happy

| denykiss a răspuns:

Nu cred!
Eu ma purtat vara asta si erau multe fete la fel + ca te bronzezi mai frumos!

| bonaventura a răspuns:

Nu e de prost gust.nud daca se poate

| Alexanddddra a răspuns:

Pai daca esti baiat...cam da :-s