| anonim_4396 a întrebat:

E ok sa te pensezi ca baiat? Doar cateva fire sa fie mai estetice nu asa hai hui

7 răspunsuri:
| Hammurabi a răspuns:

Micile retușuri care te ajută să ai un aspect mai estetic și mai îngrijit nu te transformă în gay în nici un caz. laughing (dacă de asta te temi)
Doar exagerările nenecesare îți pot fi "taxate".

| Nirvanaaa a răspuns:

Pai e ok. Doar sa nu fie genul cu forma perfecta, dar unii au sprâncenele foarte dese și nu e nicio problema sa fie câteva fire rupte. Cât sa fie estetic.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da. Firele in plus si care dau sprancenelor un aspect inestetic e recomandat sa fie jumulite.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da,este ok, asta nu te transforma într-un metrosexual dacă ai putina grija de look-ul tău.

| user11080601008 a răspuns:

E ok sa faci ce vrei daca te simti bine. daca esti baiat asta nu inseamna ca nu mai ai voie sa te îngrijești, tot om esti, fetele sunt mai atrase oricum de un baiat îngrijit decat unul neglijent care abia stie ce este igiena personala sau un skin care micut ))

| Camath a răspuns:

Este foarte ok

| Temporaru a răspuns:

Pentru ce băiat întrebi?