| Metamorphose a întrebat:

E prea mult dacă port un sacou mai elegant mâine la școală? Adică no. Colegele astea ale mele nu sunt chiar... fashionistelaughing. Se imbracă ..cam ăh. mai bine nu zic. Oricum vreau părerea voastră..sacoul e un picc mai elegant deci.:-J. (fundă)

Răspuns Câştigător
| BCoMichael a răspuns:

Poarta orice crezi ca te evidentiaza sau te face sa arati bine! Nu lua in considerare ce poarta altii, e important sa te simti tu bine!

4 răspunsuri:
| akka4 a răspuns:

Da. mi se pare ok sa porti ceva mai elegant. colegele pot veni si in costum de baie. nu asta este importantwinking daca ti la imaginea ta. nu lua in seama cum se inbraca alte colege.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este ok, si mie imi plac sacourile cele albe, siple si elegante. happy

| rutanklan a răspuns:

Nu are nimic mah. niciodata nu poti fi prea imbracat! Prea putin imbracat poti fi, mergi in blugi cand toata lumea e la costum. Dar invers nu... relax ca bine a fi.

| ﭿTroubledSoul a răspuns:

Nu are rost sa ceri parerea nimanui cum sa te imbraci. Daca tie iti place sacoul respectiv imbraca-te cu el.Arata-le colegelor tale ca ai stil.