| DinaraStakhovska a întrebat:

Ea e sora mea http://fan-alex.hi5.com/friend/photos/displayPhotoUser.d o? artistType&ownerId=392710430&photoFuid=01385110590300Tv1 LsL511059 Vi se pare ca e slaba?

Răspuns Câştigător
| lunarwolf a răspuns:

E mega impresionant ca vrei sa-ti ajuti sora. Adica,eu si fratele meu ne tachinam incontinuu, ne jignim... tipicii frati.oh go on

Acum, legat de sora ta...pare destul de mica. Si nu cred ca e vreo problema cu faptul ca-i slaba. Multi si-ar dori sa fie asa.
Pe viitor au sa-i mai creasca 'balcoanele'hee hee si cred c-o sa fie foarte ok. Manechinele nu sunt tot mai slabe decat trebuie?oh go on
Nu mai fiti complexate de cum aratati, in special daca sunteti mai slabe decat normal. Mie mi se par super ok tipele-chibrit.
Asa ca...let it go; bucurati-va de viata! happy

3 răspunsuri:
| beatrice_2339 a răspuns:

Nu ar trebui sa fie complexata. Este o fata superba.Si spun asta pentru ca eu am in clasa la mine 3 fete care au peste 65 de kg si au niste formeee...(sunt cls a8a) Mai bine mai miniona si cu putine forme decat grasa si foarte multe forme!
:*
Fundita?love struck`

| geanysweet a răspuns:

Nu este slaba

| alexutzaa_1567 a răspuns:

Este destul de frumos pentru varsta ei. si nu este slaba love struck

nu te mai angrijora