| geoandrei000001111 a întrebat:

Echinacea este buna si pentru cosuri? un coleg sa da cu ea pe fata chiar daca ea se bea

2 răspunsuri:
| MaybeJustMe a răspuns:

Cosurile apar cu pubertatea si dispar in functie de valoriile corpului fiecaruia. S-ar putea sa nu scapi de ele nici la varsta mai inaintata.
Eu unul as sugera sa nu se foloseasca tot felul de creme, sau macar sa fie contactat un specialist.

Numai bine!

| NicoletaGabriela00 a răspuns:

Nu echinacea, ci propolis. Este un produs natural, foarte bun pentru cosuri. Si eu folosesc.