| SUCALON a întrebat:

Elefant.ro site legit de parfumuri?

9 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Eu zic că e prea mare să vândă fakeuri

| AvalohAlyn a răspuns:

Elefant.ro e site cunoscut și magazin mare, serios.L-a dat și la tv de multe ori și încă îl dă ca si reclama.Eu am luat de la ei câteva chestii, sunt prompți și serioși și au produse destul de bune.

| Violleta2022 a răspuns:

Da, este legit si foarte cunoscut site-ul.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai da.

| zurick a răspuns:

Am parfumuri originale de acolo.

| Goddessss a răspuns:

Logic

| dragodana a răspuns:

Salut!
Da,e ok.
Dar mai bun mi se pare parfimo.ro.

| StefanChriss a răspuns:

Salut! De originale, sunt originale. Potentiala problema e alta, mai precis data de productie. Daca este mai vechi de doi ani parfumul, deja si-a piedut din proprietati si poate sa nu mai fie ceea ce iti doresti, iar eu am auzit treaba asta, unele persoane au primit parfumuri vechi. Sfatul meu, daca vrei sa iei de pe elefant, ia un parfum nou, aparut pe piata recent, gen 2019/2020, in felul asta nu are cum sa fie vechi.

| sawareekh a răspuns:

Da!