| anca4099 a întrebat:

Elite sauna belt ati folosit, functioneaza ce pareri aveti? de curand mi-am achizitonat aceasta centura dar este absolut insuportabila... dar totusi pentru a scapa de colacel de pe burtica as indura si arderea profunda

Răspuns Câştigător
| tesco a răspuns:

Ca sa scapi de acel "colacel" nu trebuie sa tii un anumit regim alimentar, dar asta inseamna fara fast-food, dulciuri sau bauturi carbogazoase; si nu cred ca aceasta centura "magica" te va ajuta cumva. Incearca sa faci iesiri in aer liber, plimbari (prin parc, la padure.), dar cel mai important e sa faci sport pentru ca altfel nu se produce arderea. Ceva gen: Mananci mai putin decat arzi. Sper sa te ajute sugestia mea.

3 răspunsuri:
| noktambul a răspuns:

Draga mea. De colaceii de pe burta nu scapi cu nicio Sauna Belt. De colaceii de pe burta scapi doar printr-un regim alimentar adecvat : portii mici, sa nu te scoli ghiftuita de la masa; fara junkfood; fara grasimi animale (slana, untura, jumeri, unt, cascaval); fara dulciuri in exces; paine, paste si cartofi doar simbolic; fructe si legume cat cuprinde.Plus miscare de orice fel : plimbari in aer liber in pas vioi (daca nu vrei cumva sa alergi), fa exercitii de gimnastica chiar si la tine in camera daca nu ai alte oportunitati(nu insista pe abdomene, pentru ca abdomenele se fac in bucatarie renuntand la mancare!). Incearca macar 4 saptamani sa faci ceea ti-am recomandat pe scurt. Vei fi surprinsa! Din moment ce spui ca ai indura si arderea profunda ca sa scapi de colacei, cred ca vei avea puterea sa tii un pic de regim sanatos. Mai ales ca nu arde! Succes si... sanatate maxima!

| Minks a răspuns:

NU stiu de ce preferati mereu calea mai simpla. Un lucru evident e ca sauna rahat belt e o facatura ieftina, pentru a lua banii credulilor, ca sa nu zic altfel. Incearca sa alergi zilnic, si o sa te simti si mai bine, o sa si slabesti.

| alexgogo a răspuns:

Sauna belt aia, e o mare porcarie. Are o rezistenta care se incaleste. Partea proasta e ca rezistenta e mica, si nu incalzeste decat o parte din centura...

Poti sa te imbracii in folie de plastic.