| anneemariia a întrebat:

Epilatorul PHILIPS HP6420 smulge firul sau doar il taie?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca il taia se numea aparat de ras PHILIPS. Daca se numeste epilator, este logic ca il smulge.Ce zici?

| ChrissD a răspuns:

Pai smulge firul de par dar este foarte delicat si nu te doare...

| oprescudorin11 a răspuns:

Pur si simplu delicat pentru mai mult timpEpilator rapid si delicatBucurati-va de piele delicata, ce dureaza, cu epilatorul Philips Satinelle.Indeparteaza cu delicatete chiar si parul de 0, 5 mm, de la radacina. Pentru o piele fara par timp de pana la patru saptamani. Beneficii Piele delicata si frumoasa Discurile de epilare delicate indeparteaza firele de par fara senzatia de smulgere Indeparteaza chiar si firele de par de 0, 5 mm.
Deci si il smulge.

| darrio2007 a răspuns (pentru oprescudorin11):

Copy/paste.

| oprescudorin11 a răspuns (pentru darrio2007):

De acord, am citat din prospect.

| darrio2007 a răspuns (pentru oprescudorin11):

Ok.Nici o problema.