| chupachups1234 a întrebat:

Este adevarat ca dupa decolorare parul revine la culoarea initiala?

7 răspunsuri:
| chupachups1234 explică:

O sa-mi decolorez doar varfurile dupa care o sa fie colorate cam mereu deci nu conteaza foarte mult, doar ca citisem pe net si vroiam sa stiu daca e adevarat, pentru ca mie nu prea-mi venea sa cred laughing

| mixxjim a răspuns:

Parul care a fost decolorat nu o sa mai aiba niciodata culoarea initiala dar parul care o sa creasca nou o sa aiba culoarea initiala si o sa ai 2 culori in cap, la radacina cel nou crescut cu culoarea initiala si in continuare cel decolorat

| Elvina a răspuns:

Nu este adevarat.

| lumy4u a răspuns:

Adica la culoarea naturala? nu nu este adevarat,singurul mod posibil este sa lasi parul sa creasca si vopseaua sa se duca treptat,cam un an de zile,e greu, decolorarea deschide parul foarte mult, daca esti vopsita brunet sau castaniu sau roscat, culori tari, e posibil sa ca parul tau sa devina portocaliu spre galben dupa decolorare...

| Exxtremus a răspuns:

Dupa decolorarea parului ramai alba si niciodata nu ai avut parul alb deci?

| Alex10Roxy a răspuns:

Nu e adevarat se decoloreaza de tot! cand creste altu vine la culoarea initiala! funda?

| oanaclaudyia a răspuns:

Nu este adevarat, dupa decolorare parul va avea culoarea blond.happy