| Anna14590 a întrebat:

Am auzit ca sucul de lamaie decoloreaza parul?
Dupa cat timp isi revine la culoarea initiala? Puteti sa imi spuneti cum sa il prepar, sa mi-l dau pe par?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine prepara o infuzie concentrata de musetel ( 10 plicuri la 500 ml de apa) si stoarce in ea si o lamaie, apoi clateste parul cu acest preparat. Eu asa am facut, dar din pacate eu sunt satena si nu am obtinut rezultate foarte vizibile, in schimb parul a capatat niste reflexii aurii foarte frumoase. Daca ai parul mai deschis este ok, si s-ar putea sa obtii rezultate vizibile dupa cateva aplicari, nu iti face griji parul isi revine dupa cateva saptamani la culoarea initiala.