| AnddieeDasston a întrebat:

Este adevarat ca placa arde firul de par? Daca parul meu este rar ar fi recomandat sa imi cumpar o placa?

Răspuns Câştigător
| Gumitzza5 a răspuns:

Da in unele cazuri cand ai placa foarte prosta. Cel mai bine este sa iti iei o placa de par cu Ceramica si Teflon e buna pentru orice tip de par. Uite de ex eu am parul foarte des si mi-l fac de la 12 anilaughing si tot nu am parul ars. Sora mea are parul rar si are 18 ani, NU are parul ars si ea si-l face de la 14 big grin.

5 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Da, e foarte adevarat ca arde parul de fapt orice temperetura mai mare de 40 de grade ne arde parul. Daca ia parul rar it spun sa nu iti cumperi, o sa iti strici parul si va arata foarte urat dupa. Bine, daca o sa folosesesti placa doar la evenimente importante gen o nunta, ziua unei prietene... atunci o sa fie ok deoarece o sa folosesti placa rar insa altfel nu iti recoamnd si daca vrei o placa investeste intr'una buna si de calitate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mda din pacate este adevarat ..sora mea a avut un par foarte des insa se intinde in fiecare zi aproap si i s-a rarit foarte mult ..deci daca tot vrei o placa poti sa iti iei dar sa nu te intinzi prea des...happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da il arde happy. O fata de abia ca avea vreo 4 cm la spate pe dedesubt cat despre varfuri, imagineaza-tiwinking. Degradeaza mult parul si este recomandata doar la ocazile speciale de vreo 7-10 ori pe an.

| DushulRece a răspuns:

Doar daca este o placa de skateboard nu arde parul.

| IubithaThaa a răspuns:

Eu am placa si ma fac aproape in fiecare zi, dar am vazut ca a inceput sa mi se arda foarte rau parul si incepe sa si cada happy mai bine nu-ti lua pentru ca iti vei strica parul si va arata foarte nasol. Bafta:*