| iamaprincess a întrebat:

Am nevoie de un sfat:stiu ca placa de par arde foarte tare parul si de aceea m-am gandit sa imi cumpar o placa de par Respect, de la Rowenda. Am auzit ca dat. aerului rece cu care intinde nu arde parul. E adevarat? Isi merita banii?

Multumesc anticipat:*
[fundita:*]

Răspuns Câştigător
| Anna_1282 a răspuns:

Daca e cu aer rece nu prea vad cum ar putea sa arda parulhappy.si cred ca si-ar merita baniihappy

2 răspunsuri:
| Amyyyyyyy a răspuns:

Decy eu cred ca nu arde parul daca e cu aer rece si nu stiu cat costa dar daca bugetul nu te tine poti folosi ceara de par este foarte,foarte, foarte buunaaa` si ieftina, te poti da cu ea dupa iainte, pentru fixarea parului cu ceara si inclusiv pentru a nu arde parul.P.S: sa stii ca da si stralucire parului si nu il unge foarte tarewinking

| Dy3nutzzamarria a răspuns:

Eu asi spune sa iti ei o placa de la Remingtot deoarece am si eu tot acesta firma si iti spun ca sigur nu arde parul.Nu este foarte scumpa si merita banii.http://www.google.ro/......tp?/search