| LoLo_9163 a întrebat:

Este adevarat ca poti sa-ti indrepti parul cu feonul si peria rotativa?

10 răspunsuri:
| PhotoIsMyLife a răspuns:

Da! Și nu se arede deloc.
Deci trebuie să te piepteni bine și părul să fie uscat nu ud că după se încrețește din nou, bagi peria rotativa sub păr și bagi feonul în perie și dai în jos. Dar ți se strică repede.Nu ca placa, 1 săptămână, chiar și două, cu feonul ține maxim 5 ore.

Elianna
| Elianna a răspuns:

Este adevarat. Terbuie ca parul sa fie umed si operatiunea sa se faca in forta, adica sa tii intins parul pe perie, intors doar la varf, pana se usuca asa.

| Nicoleta a răspuns:

Da
http://stil.acasa.ro/......-9117.html

Totusi mai bine iese cu placa;).

| crisS a răspuns:

Da poti obtine un efect asemanator dar nu va arata la fel ca si cand ar fi fost indreptat cu placa.

| aaaa12345 a răspuns:

Da poti dar la parul tau nu prea...

Răspuns utilizator avertizat
| คиค a răspuns:

Da, este adevarat, insa in mai putin de 30 de minute parul tau va fi iar ondulat sad

| DeepInDarkness a răspuns:

Da este foarte adevarat! funda?

| cocoilno a răspuns:

Da merge... si se indreapta foarte frumos thumbs up

| Morena_6921 a răspuns:

Da!happy Can ai parul ud ii dai forma cu peria rotativa in timp ce il usuci cu feonul!happy