| XatomisX a întrebat:

Peria rotativa arde parul? care arde mai rapid placa sau peria rotativa

10 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Placa arde mai tare parul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Peria rotativa nu arde atat de tare parul!

Sa aplici balsam de par si masti ca sa nu se despice si sa se degradeze (arda)
!
Poti folosi si spray de protectie termica Gerovital
!
pa-pa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uau! Eşti obsedat de părul tău! laughing şi ceea ce mă uimeşte e că eşti băiat! laughing)

| XatomisX explică (pentru anonim_4396):

Pai nu dar se face naspa uneori si vreau sa fie aranjat pentru ca la scoala ma lasa doar daca este foarte bine aranjat si daca nu este ma pune sa ma tund laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru XatomisX):

Pff! rolling on the floor) aşa se explică deci.laughing

| Pufoshenia a răspuns:

Buna.Placa arde mai tare.Pa,pa

| gheodjgheote a răspuns:

Placa logic

| Darkmoonight a răspuns:

Placa.

| Angiiiiiii a răspuns:

Placa dar nu v-a arde asa mult daca folosesti protectia corespunzatoare happy

| mamilui a răspuns:

Ambele ard parul, dar poti folosii spray de protectie