| cRISS_5944 a întrebat:

Este bun spray-ul pentru fermitate de la avon?

Răspuns Câştigător
| MihaCool99 a răspuns:

Da este bun.Am avut si eu asa ceva si este foarte bun. fundita, plz?

3 răspunsuri:
| XxSweetDreamxX a răspuns:

Nu este bun deloc.L-am incercat si eu si o prietena de-a mea si ne-a dat usturimi apoi mancarimi.

| pici6 a răspuns:

buna, acest produs tonifică şi conferă fermitate pielii, reducând aspectul de celulită. nu tuturor persoanelor ii este bun asta din start pot spune. pup

| AVONalina a răspuns:

Unora le face bine, altora nu! Asa ca, trebuie sa incerci ca sa vezi ce iti face tie bine.