| Elena1234456 a întrebat:

Am gasit la Avon mai multe lotiuni de corp pentru fermitate. Ce fel actioneaza? Ce inseamna "ferimitate"?

Răspuns Câştigător
| Minnie a răspuns:

Un anticelulitic putin mai slabut decat cel obisnuit.

5 răspunsuri:
| yumeee a răspuns:

Firstly, nu-ţi lua creme sau loţiuni de la Avon, pentru că sunt apă de ploaie, nu fac ceea ce promit. (în afară de cele de la Planet Spa care sunt foarte bune)
Secondly, văd că ai rank 16 pe TPU şi nu ştii ce-i aia fermitate.

| yumeee a răspuns:

Dacă te uiţi mai atent, vei observa că nu te-am criticat, doar am sesizat, iar faptul că te-ai atacat tu, e altceva.
Puteai să cauţi şi tu într-un dicţionar şi nu te mai făceai aici de cacao.

| Elena1234456 explică:

@yumeee suntem aici ca sa ajutam, nu sa criticam straight face

| Elena1234456 explică:

@yumeee doar pentru ca sunt pe locul 16 nu inseamna ca stiu tot. Nu raspund la toate intrebarile.

| Michelle15 a răspuns:

Nu vreau sa le fac reclama dar este ok lotiunea, ii dau nota 9, 99 din 10 pentru ca nu are un parfum dulce, nu inseamna ca un produs ieftin este si prost....pentru majoritatea produselor scumpe noi platim mai mult reclama...