| baiatuucupizzza a întrebat:

Este buna firma de cosmetice Lady's?

Răspuns Câştigător
| Ana94 a răspuns:

Pai am o colega care foloseste produsele astea, are si cataloage de acolo si am auzit ca sunt destul de bune.Eu zic sa le incerciwinking Eu n-am incercat dar m-ar tenta happy

5 răspunsuri:
| Cella a răspuns:

Nu am avut niciodata placerea sa testez un produs de la lady's dar din cate am vazut rasfoind un catalog acum 2 spt, mi.a lasat o impresie buna preturi accesibile. ai de unde alege thinking
Eu cred ca sunt bune si in viitor chiar voi comanda ceva:X

| Sisi0748 a răspuns:

Am o prietena care este inscrisa... este multumita de produsele de acolo...sunt mai ieftine decat la celelalte firme concurenta insa nu de aceeasi calitate

| emma_7432 a răspuns:

Eu am multe chestii de la o colega, arata bine, dar cele mai bune sunt de la issabelle dupoint( creca asa se scrie laughing )

| Andy7 a răspuns:

Da

| tomyflorin a răspuns:

Produsele sunt ok si au un pret accesibil. Te poti inscrie si poti comanda catalogul gratuit www.ladys-cosmetics.ro