| BlueEyes_7050 a întrebat:

am o intrebare, stiti ceva firma de cosmetice in afara de lady's, avon, oriflame care sa functioneze pe acelasi sistem, sa pot deveni reprezentant? Mersi.

8 răspunsuri:
| iulyspy a răspuns:

Amway
fm(cu parfumuri)

| andreutza05_1656 a răspuns:

Eu te pot ajuta sa devii reprezentant Refan, iti faci si grupa si castigi si din vanzarile lor!

| andreutza05_1656 a răspuns:

Refan! 100 % profit! astept mesaj!

| Mykidutza a răspuns:

Metropolitan

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rimmel London, Miss Sporty, L`oreal Paris, etc.

Răspuns utilizator avertizat
| corrrina a răspuns:

FM group : produse cosmetice, parfumuri si produse de uz casnic. Eu sunt foarte multumita si nu sunt constransa de absolut nimic ( nu exista o comanda minima si o poti da la ce interval de timp doresti ). Pt mai multe detalii astept mesaj. :*

| Alice_7133 a răspuns:

Ce zici de Infinity?