| MegaAna a întrebat:

Este cineva de aici de la agentia Cleopatra Models din Sibiu?

Răspuns Câştigător
| marmotavorbareatza a răspuns:

Da

10 răspunsuri:
| marmotavorbareatza a răspuns:

Ai peste 170?

| MegaAna explică (pentru marmotavorbareatza):

Nu, am 1.68 sad

| marmotavorbareatza a răspuns (pentru MegaAna):

De cele mai multe ori, agentiile au date fixe care rareori sunt incalcate... cleopatra, mra, elite model nu accepta... eu am 1.76....si am lucrat... inca lucrez. stiiu si unele agentii care fac exceptii pentru 2 cm dar din pacate pentru tine nu sunt in sibiu

| MegaAna explică (pentru marmotavorbareatza):

Am inteles ca pot sa urmez cursul de modeling dar nu pot sa prezint moda din cauza inaltimii. Pot sa fac poze, sa prezint unele produse (hostess)... Ce sfaturi imi poti da? big grin

| marmotavorbareatza a răspuns (pentru MegaAna):

Da asta asa e... cati ani ai? cate kilograme... dna cleopatra popescu te poate include la o mica prezentare cu toculetse mai inalte?

| MegaAna explică (pentru marmotavorbareatza):

Ti-am trimis un mesaj happy

| marmotavorbareatza a răspuns (pentru MegaAna):

Eu zic ca merita! mai ales daca iti place sa faci asta. si pana la urma nu ai nimic de pierdut! doar de castigat! iar la kg stai destul de bine... e important sa nu ai celulita si kg sa fie proportionate bine... daca as vedea si o poza... iar pentru poze trebuie sa ai o imagine faciala" comerciala "... multa bafta si tine-ma la curent cu ce rezolvi! nu pot sa las mesaje!

| MegaAna explică (pentru marmotavorbareatza):

Multumesc de sfat, am sa tin cont de parerea ta.

| marmotavorbareatza a răspuns (pentru MegaAna):

Cu placere! si nu uita de sala pentru tonifiere

| MegaAna explică (pentru marmotavorbareatza):

Nu uitwinking Mai cunosti si alte agentii de modeling in Sibiu?