| AnonymousMLG a întrebat:

Este legal sa am o mustata de Adolf Hitler?
Scuzati daca am gresit categoria

13 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Este legalun dar nu si frumos big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uhh, Ray, ce e cu poza aia?winking

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

E fata cu care ma voi insura, momentan suntem la 1500 de km distanta si inca nu ma cunoaste

| missfatadelatara a răspuns:

Deloc.

PS: Stalin e lângă mine, te salută.

| RAY a răspuns (pentru missfatadelatara):

Salutal din partea mea, spuneai ca sa ales praful de comunism in europa

| missfatadelatara a răspuns (pentru RAY):

Prezic viitorul.

| Tiopevuz a răspuns:

De ce nu ar fi?

| SebiE30 a răspuns:

Raytm spui niste aberatii. Este legala, de ce nu ar fi? Nu e un semn al nazismului ci pur si simplu asa prefera hitler sa aiba mustata. Sunt multe persoane care au una la fel.

| RAY a răspuns (pentru SebiE30):

Mai omule, tu nu vezi ca am scris in limba Romana ca este legal sa ai mustata ca hitler, omul a intrebat e ok sa ai asa mustata am spus da este legal

| SebiE30 a răspuns (pentru RAY):

Daca ne uitam putin mai spus ai zis ca nu.

| RAY a răspuns (pentru SebiE30):

Vad si eu asta, am scris in graba, este legal sa avem orice mustata dorita