| anonim_4396 a întrebat:

Este OK pentru un baiat sa poarte tenisii sau baschetii ramasi de la sora lui, daca se potrivesc la numar?

13 răspunsuri:
| Bojthe a răspuns:

Salut ti.am raspuns si la intrebarea anterioara daca arata asa NU http://www.bellybuttoncouture.com/......oomify.asp insa daca arata asa http://2.bp.blogspot.com/......1600/1.bmp Sigur

numai bine;;)

| TwixulDrept a răspuns:

Sigur, de ce nu?! Daca nu sunt foarte uzati sigur ca merg big grin

| EmaS a răspuns:

Da sigur ca este OK.

| TangerineP a răspuns:

Pai daca nu sunt roz si cu floricele...; D
sau daca nu sunt destul de uzati)

| Lavazza_5427 a răspuns:

Daca sunt unisex ...adica fara culori pentru fete sau o forma ciudata eu nu vad problema.

| 4Life a răspuns:

Vezi ca poate faci ciuperca.
Acu pe bune Romania a ajuns si in faza de second-hand da-o in aia masii de treaba acu' pe bune n-ai bani sa it iei altii?! nu e normal pentru. ca poate iei o boala de la ea sau o sa iti puta picioru' si mai tare.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Este foarte ok, numai sa nu vrei si pantofii ei mai tarziu laughing in general nu exista nicio problema, numai tie sa iti placa, sau sa nu fie rupti sau ceva de genul acesta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, in general tenesii sunt perfecti atat pentru baieti cat si pentru fete.

| patrick98 a răspuns:

Daca nu sunt rupti, urati sau de fete e OK

| sorinsam1995 a răspuns:

Daca tenesii sunt universali si nu sunt foarte uzati, de ce nu?

| Mikaelllla a răspuns:

De ce nu, atata timp cat iti plac? happy

| bombonikrouz a răspuns:

laughing cum sa poarte un baiat extensii nu eu nu am vazut la nici un baiat si tenesii da se poate da sa nu fiee rozii

| xonia_7291 a răspuns:

Da este OK. Daca vrei poti sa ii personalizezi. Poti sa scrii ce vrei pe ei sau sa atasezi pe ei orice ce se poate prinde cu acul de siguranta!