| anonim_4396 a întrebat:

La ce tip de fusta sau rochita se potrivesc baschetii?

4 răspunsuri:
| xBluO a răspuns:

Mi-a furat DarkSide raspunsul laughing. Dar nu neaparat cu bretele. Sau fusta neeleganta / rochie

| kikita99 a răspuns:

La o rochita stil gogosar... daca ai bascketi roz sau d blugi merge bine bine la una roz

| MissHappy a răspuns:

De blugi.tonguebig grin[rochita dinaia cu breteletongue de blugi si fusta la fel big hug ]

| Ianna_1564 a răspuns:

Baschetii se potrivesc la o rochie lejera si nu prea eleganta si cam la toate fustele [infara d cele elegante, cred thinking ] si incearca daca vrei o fusta stil tutu cu bascheti se vede super dragut :X