| anonim_4396 a întrebat:

Voi ce preferati, tenisii sau baschetii si de ce?

Răspuns Câştigător
| robijam a răspuns:

Depinde de ocazie, eu ma simt mai bine in bascheti.

6 răspunsuri:
| florentina_9904 a răspuns:

Tenesi pentru. ca is comozi si arata mai bine

| mola a răspuns:

In tenesi ma simt mult mai bine.

| Bogatasul a răspuns:

Tenisii pentru ca baschetii sunt cam incomozi si tenisii sunt pentru miscare si alergat.
Funda!

| EdwardTeach a răspuns:

De obicei port bascheţi doar pentru că-mi plac. Eu nu-i consider incomozi deloc.

| gabriela02 a răspuns:

Tenisii pentru ca sunt comozi. bine asta-i doar parerea mea! sper ca tiam putut fi de de folos!

| BeautifullGirll a răspuns:

Depinde, eu as zice tenesi deoarece sunt mult mai comozi dar eu de obicei nu port asa ceva deci nu prea pot sa-ti spun atat de multe lucruri pe cat as fi dorit.