| anonim_4396 a întrebat:

Este ziua unei prietene ce cadou sa-i cumpar? Funda la cel mai bun raspuns.

Răspuns Câştigător
| RandomGirl a răspuns:

Fetele adora bijuteriile si nu ai cum sa gresesti cu un pandativ dragut din argint, fara pietre ca s-ar putea sa nu ii placa, sau cu o bratara simpla si draguta, o pereche de cercei destul de finuti etc.
Cauta ceva simplu si dragut!
Daca nu vrei sa cumperi bijuterii ai putea sa ii iei seturi cu ce o fi. gel de dus, deodorant, sampon etc
Sau poti sa ii iei un parfum, dar na aici depinde de ce tipuri de parfumuri ii plac...
Multa bafta happy

3 răspunsuri:
| dany248y a răspuns:

O sa-i dau accesori bijuteri de astea.mersi pentru raspuns.Da as vrea sa-i dau si o haina ceva fain.dau funda din nou.

| Bibzzz a răspuns:

Poti sa-i cumoeri niste bijuterii facute unicat de mana sau cani din acelea cu mesaje sau o bratara facuta de tine ca semn al prieteniei.

| adina226 a răspuns:

Stii foarte bine cat iubim noi fetele accesoriile! O pereche de cercei mai diferiti, un colier, un ceas sau o bratara, o poseta sau o esarfa draguta! Sau un tricou cu un mesaj dragut! Sper ca te-am ajutat! Funda?