| anutza_2917 a întrebat:

Trebuie sa-i cumpar un cadou unei prietene pentru ca vine ziua ei, mi-ati putea da va rog niste idei? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| NimeniCelebru a răspuns:

1. O jucarie de plus.
2.Accesorii
3.hainute:bluza,pulover,fular,esarfa,caciuli...dar nu e prea indicat daca nu ii stii marimea. Poate dai banii degeaba.
4. Ceva ce sa simbolizeze prietenia voastra.
5. Dulciuri:X
6.Reviste,abonament la ceva... daca esti mai darnica de feltongue
7. Un parfum.
8. Daca are pana in 10 ani, ii poti lua papusi.
9. Minge, palete de tenis, coarda...
10.Carti,rechizite,carnetele,un jurnal...
Sper ca te-am ajutat.
Succes!
Pupici dulci, dulci:*:*

6 răspunsuri:
| robiniotunami a răspuns:

Salut uite aici ai multe cadouri pentru femei iti poti face o idee despre ce sa ii cumperi

http://www.fungift.ro/......d-0-c.html

| DyannaDya a răspuns:

Pai...depinde si cam cati ani are prietena ta big grin, daca e mai mica poti sa'i iei chestii de copii micilaughing, o revista cu princess sau chestii de genu asta. Daca e o prietena de vreo 14-15 ani, poti sa ii cumperi un tricou sau bluza la moda, un ste de parfum, gel de dus, balsam chestii de'astea big grin.Sau un papitoi...merge la ambele vartsewinking

| Rill a răspuns:

Buna happy Poti sa-i cumperi o piesa vestimentara, o carte sau o pereche de cerecei ori un medalion cu "Best Friends" si tu sa-ti iei unul identic happy

| iulytruly a răspuns:

Ii poti cumpara o bluza draguta, o geanta, sau un ursulet de plus...

| llynab a răspuns:

Buna! poti incerca ceva mai deosebit! eu am luat unei prietene un set de betisoare chinezesti si cateva mixuri de condimente asiatice, cu tot cu reteta pe spate de la www.asianhomegourmet-online.ro si a fost super incantata!

| Geox_5004 a răspuns:

Pai un ursulet de plus:X sau o bluza faina, un tricou, o esarfa si un parfum:X depinde cati ani arehappy vezi si tu cam ce poarta, ce ii place.succeshappy