| anonim_4396 a întrebat:

Eu am parul lung aproape pana la jumatatea spatelui, tuns in scari si blond si as vrea sa imi fac o coafura simpla, de strada. Va rog sa imi dati niste idei si sa imi explicati cum se fac respectivele coafuri, tinand cont ca eu nu sunt foarte pricep. Mentionez ca nu am placa de par.

3 răspunsuri:
| Mistiss a răspuns:

Pai cred ca tuns in scari este bine si lung. Eu il am tot tuns in scari dar pana la umeri. Iti zic sa te tunzi tot tuns in scari dar sa til tunzi putin mai scurt ca sa-ti creasca bine si frumos. Daca nu esti sigura de acest raspuns ai niste parinti la dispozitie care te vor ajuta.