| eudemonica a întrebat:

Eu am probleme cu acneea.sad Daca iau anticonceptionale si sunt virginabig grin ce se poate intampla?

6 răspunsuri:
| ioanaioana a răspuns:

Poti sa le iei linistita dar nu o sa ai niciun rezultat, incearca o crema speciala pentru acnee-trebuie sa aiba la farmacie

| pink10 a răspuns:

Sa stii ca anticonceptionalele sunt "rezolvarea" acneeiwinking Si eu am avut problema asta ...De un an iau anticonceptionale si pot spune ca dupa 3-4 luni acneea a disparut completwinking Mai intai trebuie sa te duci la un doctor [ dermatolog de preferinta ] si el iti va recomanda tratamentul necesarwinking Iar faptul ca esti virgina nu are nicio legatura cu "antibebe" happy Daca vrei mai multe detalii da'mi un mesaj :*

| Dragosh_4458 a răspuns:

Buna,Anticonceptionalele sunt singurele medicamente care, de cele mai multe ori, nu au un efect curativ, deci sunt administrate unor persoane sanatoase, dar care au cele mai severe efecte negative. Cel mai bine consulta un doctor tongue

| blackmagic13 a răspuns:

Dc ai nevoie de anticonceptionale daca esti virgina?

| Roa a răspuns:

Nu patesti nimic...numai ca trebuie sa le iei pe cele mai slabe.de ex eu le iau pentru reglarea mentr.happy

| XxMadyBlackAngelxX a răspuns:

Pai dc sa iei anticonceptionale daca esti virgina?