| AllyPisicutza a întrebat:

Eu am un prieten Monty si este foarte dragut iar imi place de el ce sa fac sa-i placa si lui de mine? oare nu sunt frumoasa sau draguta?

Răspuns Câştigător
| 111111111111111 a răspuns:

Fa-l pe el sa te placa.nu e necesara frumusetea exterioara ci sa i arati frumusetea interioara.sa se simta bine in preajma ta, fii tandra cu el.ia-l din cand in cand in brate dandu-i de inteles ca iti place de el.si nu ar strica sa il pupi din cand in cand pe obraz asa fara motiv

4 răspunsuri:
| SamSon a răspuns:

Vezi ce-i place cel mai mult si fa-i pe plac, sigur o sa-i placa de tine

| shadovv a răspuns:

De unde sa stiu eu de ce nu te place? Poate nu esti pe gustul lui. Plus ca habar nu am cum arati desii intrebi de gradul tau de estetica a corpului.

| IIssaIssabella a răspuns:

Pai in primul rand daca te va placea ar trebui sa te placa pentru ceea ce esti. incearca sa zambesti in preajma lui si gaseste subiecte de discutie.pot fi chiar banale.ca de ex"ai auzit ce a zis...u crezi ca e adevarat" sau ceva de genul. te imbraci mai eleganta si te comporti frumos cu el astfel te v-a place pentru ceea ce esti. ddar daca vrei sa stii daca te place si daca ii stii id poti sa iti faci id-ul asemanator unei fete din clasa si astel vei afla. sper ca te-am ajutat. funda?big grin

| Loolloo a răspuns:

Poi in prmul rand fate observata ori prin frumusete ori prin simtul umorului. Dupa nu il mai baga in seama ca si cum ai fi indiferenta... sper sa funcioneze