| tweety_8071 a întrebat:

BunahappyAm o colega in clasa (a12a) e foarte draguta sincer toate fetele o invidiaza.si totusi nu are nici un prieten.Astazi am vorbit cu ea si mi-a spus ca e trista ca nici unui baiet nu-i place de ea.Sincer am ramas uimita. oare ma minte? si daca e adevarat de ce oare? e frumoasa si tare de treabathinking chiar si eu am prieten si nu pot spune ca sunt asa frumoasa ca ea

8 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Cate o data fetele prea frumoase sau prea destepte intimideaza baietii, care si asa nu sunt prea curajosi!

| freehugs a răspuns:

Depinde de norocul fiecaruia
nu toate persoanele frumoase au parteneri de dragoste...depinde si de cum gandeste si ce fel de anturaj arehappy

| 16.laura.16 a răspuns:

Conteaza tare mult personalitatea! Ajut-o sa fie mai sociabila poate aici e problema!

| Roessess a răspuns:

Pai.ideea e ca nu e nici o intrebare in tot acest discurs. dar nu conteaza doar frumusetea.conteaza si caracterul fiecarei persoane. daca ea nu stie sa se comporte cu un baiat nu mai conteaza deloc frumusetea.fiecare trebuie sa fie el.nu sa se ascunda.probabil ea nu stie multe din aceste lucruri.si baietzilor nu le place asta

| coddy24 a răspuns:

Probabil e mai timida, sau nu a avut niciodata un prieten cine stie ce are ea in capusorbig grin.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te minte nu le place la bati de ia din 2 motive ori e c... a ori fitoasa parerea mea

| alexa_4543 a răspuns:

Nu au baietii tupeul sa o abordeze pentru ce ei cred ca e prea frumoasa pentru ei