| tweety_8071 a întrebat:

Am o colega care imi fura toti baietii x(. ea este acum cu fostul meu prieten la care am tinut mult, dar din pacate ne-am despartit din cauza unor barfe, acum ea este deja cu el de 5 luni.saptamana trecuta i-am zis ca un baiat din clasa e dragut acum se da la el.colegul pare sa o placa si-i da importanta, tot timpul stau in fata mea si vorbesc el o bazaie.ma intelegeam bine cu acel coleg si chiar imi spunea mereu ca sunt frumoasa, pana nu s-a bagat ea.acum sta numai cu eacrying.nu inteleg de ce baietii o prefera pe ea...eu sunt mult mai draguta ca ea, ea are si o reputatie proasta, iar eu sunt destul de populara, nu sunt timida si vorbesc cu toata lumea(ea are si un caracter mai usuratic). nu pot sa cred ca fostul sta cu ea de atata timp(toti rad de el caci ea nici nu se compara cu mine). iar colegul pare sa-i dea ei atentie.si sa o placasad. dc nu ma mai plac baietii?crying. oare unde gresesc nu mi se pare ca m-am schimbat in nici un fel... dc?crying(

Răspuns Câştigător
| CevaNormal a răspuns:

Iti spun simplu, la tine colegii se gandesc numai la sex, si cum sa traga in pat cat mai multe fete, de aia si aleg calea cea mai usoara, dar nu-i nimic ca o sa-i doara picioarele mergand pe acea cale, si in final TU o sa fii divina pentru ei, dar tu vei fi fericita cu acel baiat care intr-adevar a ales calea mai grea, dar cu un final mult mai fericitwinking

14 răspunsuri:
| Antrax a răspuns:

Poate vrea mai multa experienta si se gandeste ca pentru acest scop e bun si o persoana "folosita". Baietii astia stiu cum e si eu tot asa am patit dar ea avea si nasul carn si acum ma enervez cand ma gandesc la ea.

| marsy a răspuns:

Dea. asa e. Colegii te stimeaza. sh de asta se comporta asa cu tine. Nu ar indrazni sa te jigneaska vreodata. in schimb pe ea. se poate! Fii asa cum esti. ca un exemplu bun. sigur ca esti apreciata! O sa-ti gasesti si jumatatea big grin

| Betty18 a răspuns:

Poi tu ai zis ca are o reputatie proasta deci e vreo panarama care o vor baietii pentru...alceva(intelegi tu)
desi filtreaza cu ea poate te place si pe tine, dar el stie ca nu va obtine nimic de la tine...asta e parerea mea! nu te mai complica atatawinking

succes

| JoJo a răspuns:

Ea probabil "da" mai multe decat tinewinking
De asta baietii o prefera pe ea... dar ai sa vz ca tot fetele cuminti castiga la finaltongue
Baietii stau o saptamana doua pana se plictisesc si tot la fete cuminti revin si isi fac o relatie stabilawinking

| Mixed a răspuns:

Probabil ...sa dau toti la ea pentru ca e usuratica ...am avut si eu una d'asta in clasele 1-8 ...am scapat intr-un final de ea ...carek a fost cea mai fericita zi din viata mealaughing omg!
Ar trebui sa o tratezi cu indiferenta... daca e proasta .las-o sa fie in continuare ...nu cred ca pe tine nu te plac baietii...winking se duc la ea pentru ca e calea mai usoara happy

| sHock a răspuns:

Hei, cum spuneai chiar tu:'(ea are si un caracter mai usuratic)', iar tu esti total opusul ei...de aia baietii ajung la ea fiindca stiu ca ea e disponibila mereu!
Stai linistita ca pana la urma acel colegut tot la tine va veni insa tare cred eu ca nici tu nu ai mai facut nimic dupa ce ai vazut ca el sta mai tot timpu cu eathinking
In general fetele astea mai "usuratice" au mereu un pas in fata noastra insa...va veni si vremea in care se vor satura de ele si isi vor dorii ceva mai bun!
big hug
Imi pare nespus de bine ca mai exista si fete asa ca tine.
Bravo!
:*

| i.love.me a răspuns:

Tu de ce crezi ca o plac pe ea? e usuratica...isi permit multe cu ea...si de aceea. stai linistita draguta ca mai tarziu tu o sa ai avantaje. pentru ca esti mai cuminte baietii maturi isi vor da seama care cum si te vor alege pe tine. nu mai fi trista oricum ii esti superioara.nu te mai ipacientawinking

| tweety_8071 explică:

Multumesc mult pentru raspunsuri:*
. toate m-au ajutat acum mi-e greu sa dau funditasad
:*:*

| sam a răspuns:

Spune'i ca iti place un alt baiat... poate o sa se dea la el...
si tu ramai cu...colegul laughing

shock are dreptate...toti baietii le prefera mai intai pe usuratice...

las' ca iti gasesti o sa iti gasesti tu un baiat care sa vada diferenta dintre tine si ea happy
good luck!

| love_7643 a răspuns:

Asa sunt baieti sunt niste nenorociti dupa ce vb cu el vreo 2 luni se duce la alta si iti face in ciuda. Stai linistita asa am patit si eu dar eu am lut-o paia la bataie nu am mai stat pe ganduri.Asa ca dai si uh o mama de bataie si sa vezi ce se linistestebig grinSucces

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate din cauza ca tu nu le dai importanta lor din cauza fostului mai bine te duci la fost sa vb cu el sa ii spui ca mai ti la el si vrei sa fiti din nou impreunawinking Poate chiar asta asteapta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe multi baieti ii atrag fetele cum le spui u"caracter usuratic" doar pentru placerile trupesti. Majoritatea nu se gandesc la o relatie serioasa, ci doar pentru a profita de ele. Nu iti mai face sange rau, acei baieti nu erau de tinewinking meriti ceva mai bun de atat! bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Greseala a fost ca i-ai spus si ei de cine iti place... Data viitoare cand iti mai place de cineva nu-i mai spune si ei din moment ce stii ca ti-l va fura

Răspuns utilizator avertizat