| superpissy40 a întrebat:

Eu cand voi avea 18 ani sau mai mult nu stiu sigur daca sa imi las culoarea naturala a parului meu asa cum este acum sau sa il vopsesc. Daca m-as vopsi de exemplu blond inchis as putea sa imi dau cu ceva in par adica cu un decolorant ca sa imi dispara culoarea blond inchis si sa fie tot saten cum il am acum?

Răspuns Câştigător
| ArchangelKnight a răspuns:

Daca vei sa vopsesti parul pentru tine, nu o face. Daca o faci pentru un baiat, intreaba culoarea. Mie imi place roscat. Dar cel mai bine e sa nu iti upli capul cu chimicale.

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Stai așa cum ești copile, nu te mai gândi la vopsit de pe acum.
Vopseaua distruge firul de păr, este un moft la fetele tinere, mai târziu când ai să și albești ce vei mai face?
Lasă naturalețea și tinereațea să fie cât mai mult cu tine, nu alerga după artificii care maturizează exteriorul!
Pa, pa.

| ci0c0lata a răspuns:

Nu.
odata ce te vopsesti cum ai zis tu blond inchis si apoi te decolorezi nu iti revine la culoarea originala a parului ci se face un blonda deschis asa nu stiu cum sa zic...laughing)spalacit laughing
funda?

| sebysebyca a răspuns:

Mai bine il faci rosu galben si albastru!