| Biuka a întrebat:

Eu: Par mediu(pana la jumatatea spatelui) drept saten inchis si ft gros
rochie albastra mulata
Cum sa-mi fac parul? (banchet)

6 răspunsuri:
| gabrielutzu a răspuns:

Iti creste par sus pe spate? Si mie, dar la mine mai mult in partea de jos.Pai daca ai roche nu o sa se vada, desi este inchis si foarte gros.Nu-l fa nicicum,lasa-l asa,sau mai bine rade-te pe spate, nu crezi ca e o idee buna? Griji sa nu iti faci, o sa creasca din nou destul de repede.Succes.

| Biuka explică:

Gabrielutzu.eu nu la asta ma refeream rolling on the floor rolling on the floor
dar iti multumesc ca m-ai facut sa rad `laughing

| Ada_2475 a răspuns:

Eu cred ca o sa fii super sexy love struck ti-as recomanda niste bucle lejere par creponat sau intins cu placa :X sper cate-am ajutat

| ReE a răspuns:

Eu cred ca ti-ar sta foarte bine cu un look de genu parul lasat si intins sau ondulat, asa cum iti sta mai bine daca nu incearca un fel de coc sofisticat

| sktpwh a răspuns:

Uita-te pe canalul lui bubzbeauty. Ea are niste hairstyle-uri super!