| juniper a întrebat:

Heyo, am parul gros mediu si e saten inchis. Cum pot sa continui sa-l am asa, fara sa-mi cada multe fire?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| BiaBella a răspuns:

Ulei de richin, e bun crede-ma stiu bine si eu am pus o intrebare asemanatoare se numeste 'imi cade parul. ce sa fac? aveti vreun sfat pentru mine?' asa ca daca vrei intra pe aceasta intrebare la bianca si vei gasi o gramada de raspunsuri!

3 răspunsuri:
| ViVi a răspuns:

Ulei de recin :X mentine parulwinking

| porcelan a răspuns:

Asa am citit ca e normal sa-ti cada pana la 100 de fire de par pe zi. Asa ca nu te panica. Incearca produse pentru caderea parului pe baza de petrol care se gasesc la plafar. Nu sunt scumpe si au efect. Miros cam urat cand i-ti pui pe cap dar cred ca merita.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Ulei de ricin combinat cu cel de măsline ajută la creștere și fortifiere.
Pa, pa.