| MeGeorGiAnna a întrebat:

Pe 4 decembrie trebuie sa ma duc la o petrecere cu toti colegii si colegele mele, nu stiu cum sa imi fac parul, imi puteti da niste idei? am parul drept, saten inchis pana la jumatatea spatelui,, tuns in scari si cu breton drept...help pls dau Fundita; x

Răspuns Câştigător
| missouri a răspuns:

Buna! :)

Daca vrei o schimbare, ti-l poti ondula si sa-l lasi lejer pe spate. Avand in vedere ca il ai lung o sa-ti stea super! :* Sau, daca il ai drept, poti sa-ti faci o coada de cal. Daca nu te pricepi, intra aici si citeste indicatiile :http://www.itips.ro/......1413.html.

Bafta! :)

5 răspunsuri:
| alexandra_8659 a răspuns:

Incearca www. divahair. ro;) Acolo gasesti orice in materie de moda.;)

| Baby a răspuns:

Poti sa iti faci o coada de cal cu suvite pe afara si bretonu pe fata.
Poti sa iti faci un coc, sau sa il ondulezi la varfuri.

| Raluuuuu a răspuns:

Iti dau un site unde te poti uita la o tunsoare nemaipomenita.;[
http://www.orionmedia.ro/....../index.php
este o poza cu o fata imbracata in roz.'[

| Diia_9695 a răspuns:

In ultimul numar al revistei BravoGirl sunt prezentate niste modalitati "cool" de ati prinde parul. [ Pss! revista costa 2 lei ]

Sper sa iti fie de folos. Fundita?