| Funditssa a întrebat:

Eu sunt foarte subtire dar problema mea e ca am soldurile foarte foarte late x(! Exercitii pentru a scapa de grasimea dupa solduri [intr. o saptamana sa se vada diferenta daca se poate ]?
Fundita
restul
vot
:X! multumesc :*

2 răspunsuri:
| xxxdelyaxxx a răspuns:

Deci:
1. sa faci in primele 2 seri cate 20 de abdomene si genoflexiuni 10
2. urmatoarele 2 seri cate 30 abd si 15 genoflex
3.urm 3 seri fa cate 50 din fiecare

daca ai peste 12 ani poti slabi in sptamana aceeea a luni daca te freci putin pe solduri in jos never in sus pentru ca se pune e burta x_x si nuy vrei asta si se duce...

dca esti disperata nu este neaparat sa slabesti pooti purta niste haine mulate la bust si in jos sa cada larg nu tare tare putin acolo sa nu se observe

Sper ca te-am ajutat