| queeny a întrebat:

Eu sunt inalta... si imi place la nebunie asta! Problema e ca desi am 1.73 si 54 de kg am probleme cu soldurile... am picioare subtiri&lungi si solduri fff late. Am incercat cu exercitii de pe net, fac bascket din cls a 5-a... dar tot nu a disparut surplusul din acea zona.

Cum asi putea sa maschez defectul acesta cu ajutorul hainelor? Adica sa par mai subtire in zona aia si cu picioare mai groase si putin mai scurte happy

3 răspunsuri:
| lays a răspuns:

Si eu am aceeasi problema, dar m-am lasat pagubasa. faceam intr-un timp tae-bo dupa filmuletele lui billy blanks(youtube), si se vedea o schimbare, dar m-am lasat acum pentru ca sunt foarte grele.mai satu 2 saptamani si ma apuc iar ca vine varabig grin

| Lorelai a răspuns:

Daca asa e conformatia ta, cu solduri late, nu prea ai ce sa faci. Eventual mananca mai putin.

| alex100 a răspuns:

Nu trebuie sa iti faci griji
Majoritatea fetelor astfel de probleme (cel putin 50%) dar cu trecerea timpului (pana la 18 ani) ti se vor medela soldurile, sau asa ceva am invatat si la scoala