| IForgotMyNameAgain a întrebat:

Am soldurile late si grasimea tinde sa se depuna pe acele zone. Imi recomandati niste exercitii eficiente? Multumesc! Funda happy

8 răspunsuri:
| kar1GaNNN a răspuns:

Alergat, abdomene, barcute si mers cu bicicleta.

| BTWIN a răspuns:

Mergi la alergat sau la sala.

http://www.garbo.ro/......citii.html

| Alexaandreea a răspuns:

Buna! Eu iti recomand KANGOO JUMPS -cel mai simplu si eficient mod de a slabi si de a-ti tonifia intreg corpul!

| thebest7ionut7 a răspuns:

Alearga,dar ca sa vezi rezultatele in scurt timp, cand alergi poarta haine mai groase pentru a transpira si a elimina cat mai repede grasimile

| Romicutsa a răspuns:

Genoflexiuni!

| kar1GaNNN a răspuns (pentru Romicutsa):

Lol laughing rolling on the floor te auzi ce spui, cum ii indici tu sa faca genoflexiuni pentru a slabi.
Genefloxiunile sunt renumite pentru muschii picioarelor, s isigur daca o sa faca 100 de genoflexiuni face o febra musculara de nu mai poate sa mearga 2 zile happy