| WeLoveRAPmusic a întrebat:

Exemple de niste tinute care exprima simplitate (pentru fete)?
Dau fundita! happy

3 răspunsuri:
| NeimaginabilA a răspuns:

Tshirt+jeans

| MariaMary129 a răspuns:

tinuta vestimentara cu 2-3 culori simple: 1. un tricou(culoare:galben, roz deschis sau alb, dar fara imprimeuri), pantaloni (scurti sau lungi) de blug (albastri sau negrii) sau o fusta (neagra sau albastru inchis) pana la genunghi si tenisi. 2.o rochie (galbena, roz deschis sau rosie), niste sandale cu toc micut (albe) si un colier la gat cu scoici. Galbenul este o culoare vesela, poart-o cat poti de des. Albastru este o culoare timida. Verdele este culoarea curajului. Sper ca ti-am fost de ajutor!