| pactcudiavolita a întrebat:

:* Dati-mi si mie va rog niste exemple de tinute "gangsta" pentru fete...

3 răspunsuri:
| VladimirPutin a răspuns:

Vezi la rihanna

| seen a răspuns:

Hanorac(neaparat cu gluga) o tigare intre buze niste pantaloniide carpa cu turu la genunchi adidasi (preferabil nike model sport)
En spe mii de bratari la mana inel pe degetu mic (argint reprezinta tinerete, exuberanta)

Ps Sa fi roscata

| MadneSsCat a răspuns (pentru seen):

Actually ce i'ai spus tu e fata de cartier straight face. stilul gangsta e mult mai diferit.Pt o tinuta gangsta de fata ti'ar trebui un dress rosu, fusta tip creion cu talie inalta neagra, o camasa rosie cambrata, un sacou scurt sau o vesta neagra, parul priuns coc daca esti blonda, iar daca nu desprins, neaparat palarie si manusi de piele negre. te pot ajuta niste cercei micutzi cu perle si o pereche de pantofi cu toc destul de inalt dar nu foarte. machiajul ar trebui sa fie smokey eyes si buzele un rosu foarte indraznet. sper ca te'am ajutatbig grin