| Saya a întrebat:

Puteti sa-mi dati exemple de tinute pentru fete cu bretele? Se poarta bretele la colanti?

3 răspunsuri:
| Matt24 a răspuns:

Ia-ti o fustita scurta peste colanti si cu o camasa draguta, asa ar merge.dar fi atenta la culori

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer nuuuuuuuuuuuuuuu...
e naspa... bretelel merg la blugi scurti. hmm eu port mult vara cizmulite bretele pant scurti de blugi si camasa. merge super
sau blugi taiati.
dar nu colanti
:*:**:

| dorin15 a răspuns:

Daca esti buna si porti colanti iar bretelele cu colantii nu merg, iti spun ca nu se observatongue