| Mihaela84_5882 a întrebat:

Exista asa ceva...Sapunul depilator.
Este mai delicat cu pielea si nici nu trebuie sa astepti mai mult de trei minute pentru a-si face efectul. - Chiar daca este un sapun, trebuie folosit dupa ce ai curatat inainte pielea.
- Cel mai bine este sa-l folosesti la dus si sa-l lasi sa actioneze exact cat scrie pe instructiuni. Nu are ingrediente prea puternice, deci riscul de iritatii este foarte scazut, chiar si pentru pielea foarte sensibila.
- Dupa depilare, foloseste o crema hidratanta sau un unt de corp aromat.
Cumpara-ti sapunul lichid depilator de la Depilzero.

Răspuns Câştigător
| annna a răspuns:

Nu am auzit de asa cevahee hee... dar cred ca tot mai buna este cearawinking

3 răspunsuri:
| chupachups1234 a răspuns:

Depilzero? raised eyebrows

| ioana1704 a răspuns:

CAre e intrebarea? sau e o stire? Acest sapun depilator ar avea pincipiul unei creme de epilare. Ma gandesc ca se poate folosi cu succes in momente de " forta majora ". In rest e de preferat ceara.

| ericka9 a răspuns:

Dar nu merge site-ulsad. Nu il gasesc pe net.Mai da-l odata!:*