| Crs a întrebat:

Exista cineva pe aici care a facut comenzi de pe http://www.eyeslipsface.com/home, site-ul oficial, cel din sua, nu cel din romania. V-au venit produsele? Cat ati platit taxa de transport? Am vazut ca pe site`ul oficial din sua produsele sunt mult mai ieftine 1$ 3$. preturi foarte bune. Dar as dori sa stiu cat m-ar ajunge taxa de transport.

3 răspunsuri:
| MissCamelia a răspuns:

Http://www.eyeslipsface.com/shipping
Avand in vedere faptul ca le livreaza de departe, dupa parerea mea nu se merita sa le iei de acolo, ca platesti cu transportul cam cat costa pe site-ul romanesc. pentru mai multe noutati si review-uri despre produse cosmetice, machiaj si ingrijire, intra pe http://camelcutza.blogspot.com/

| dulcik a răspuns:

Si pe mine ma intereseaza pentru ca am vazut cateva produse care imi fac cu ochiul.

| Irinuk_5348 a răspuns:

Soshy, si eu am pus aceasta intrebare cu cateva zile in urma, dar nu am primit niciun raspuns adecvat.
Din cate am inteles de pe site, la o comanda mai mare de 75$, shippingul este gratis, plus ca mai au si o reducere la fardurile minerale.
Si eu sunt f.interesata de aceste produse, dar am tot amanat ca sa-mi fac un card special pentru paypal, pentru a putea achita produsele.
Ne strangem mai multe, facem o comanda de peste 75$, si gata, transportul e moca happy