| YuukiYou a întrebat:

Exista haine harajaku in romania?

Răspuns Câştigător
| BiwCupcake a răspuns:

Harajuku, harajuku nu :(

si eu am cautat :(

dar ai putea sa asamblezi tu niste haine care se gasesc la noi si sunt ceva gen si in japonia ceva gen : http://pnoi-boi89.xanga.com/605241548/japanese-fashion/ [prima poza]

te duci in mall sau eu mai stiu unde, vezi ca sa gasesc tutu`uri de balerine care se pot purta si asa, iei unul colorat, iti iei o pereche de colanti in dungi colorati, o pereche de comverse scurte, gen neon, o bluzita mai ciudata si ca hello kiti sau ce ce preferi tu, o posetuta cu catelus ar fi prea tare :)) si in cap iti pui f multe clamite;)

sper ca team ajutata;)

app. am uitat de unghii : o unghie o culoare, in final sa fie toate unghiile in culori diferite;)
\

fundoi? :o3

2 răspunsuri:
| Muflă a răspuns:

Aș vrea eu... și în mall n-ai nicio șansă să găsești ceva măcar asemănător, singurul lucru de făcut e să-ți comanzi de pe net sau să cumperi imitații din IDM

| Skylerx a răspuns:

Nup