| ovidel a întrebat:

De unde pot cumara haine H & M? Exista in Romania vreo reprezentanta?

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Gasesti in Cluj, in complexul Polus

6 răspunsuri:
rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

Vezi ca ai la adresa de mai jos haine, mai ales de copii
http://picasaweb.google.com/lidiaciorca/HaineCopii#

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, cred ca trebuie sa gasesti si in Bucuresti...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

EXCLUSIV acum comenzi H&M in Romania. Pentru mai multe detalii Id Yahoo!: KuZyz sau telefon: 0767 167 333

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://marysbutique.blogspot.com/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu m-am saturat sa tot astept sa vina cei de la h&m in romania si am apelat la un tip care face comenzi pe site-ul h&m din suedia, l-am gasit cand am cautat pe google "comezi h&m" il cheama kuzyz apoi am vazut ca a postat si aici…. azi mi-a venit prima comanda si sunt super incantata…colectia de primavara are cele mai tari rochite ever big grin