| alexicu a întrebat:

Exista vreun loc in Romania/Bucuresti de unde sa poti cumpara haine H&M?

Răspuns Câştigător
Anna
| Anna a răspuns:

Mai au prin Mini Prix-uri.Romania exporta haine H&M pentru alte tari... dar nu stiu de ce nu avem nici un magazin cu hainele lor.Eu mi-am cumparat din Viena o jachetica foarte frumoasa H&M si abia cand am ajuns acasa am constatat ca pe eticheta scria "Made in Romania". Sincer, la cat de draguta si calitativa era, n-as fi zis!

4 răspunsuri:
.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Nu prea exista la noi...incearca pe la oamenii care stii ca aduc lucruri din Germania.

| dani9354 a răspuns:

Mall

| alexam a răspuns:

Really don't know... nu stiu... sunt preferatele sefei mele, si eu am vreo 2 bluze din Germania... happy

| kuzy a răspuns:

EXCLUSIV! Comenzi H&M in Romania de pe site-ul producatorului. Pentru mai multe detalii ID Yahoo!: KuZyz sau telefon 0767 167 333