| Bejnebon a întrebat:

Exista pantofi lustruiti cu toc jos pentru barbati? Imi trebuie o pereche pentru un eveniment iar acolo pe invitatie spune ca trebuie obligatoriu cu de astia. Am cautat pe internet si imi da doar de dama.

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Exista in toate magazinele de profil. Iesi din casa si cauta.

| Bejnebon explică (pentru Salontanul):

Mersi Salotanule, chiar m-ai salvat.

Salontanul
| Salontanul a răspuns (pentru Bejnebon):

Multumesc si eu! De la Kalapod am cumparat chiar eu pentru sotia mea. Excelenti.

| Ciprian92c a răspuns:

Gasesti aici tot ce ai nevoie despre pantofi pentru barbati.

https://www.ainevoie.ro/cei-mai-buni-pantofi-eleganti-pentru-barbati/